Polak Narzeka!

piątek, 25 grudnia 2015

Vision Express - super optyk? - nie sądzę.



O tym jak z minusów zrobiły się nagle plusy i jak zaczęłam ślepnąć przez źle dobrane okulary w salonie VISION EXPRESS SUPER OPTYK.
Czytaj więcej »
Autor: dorotekk o 06:22 3 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: badanie, express, negatywna, nie polecam, okulista, opinia, optyk, oszustwo, przereklamowane, reklamacja, salon, soczewki, super, vision, wzroku
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Nowsze posty Strona główna

O mnie

dorotekk
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (1)
    • ▼  grudnia (1)
      • Vision Express - super optyk? - nie sądzę.